قالب وبلاگ قالب وبلاگ

اخباردنیایی فناوری و کامپیوتر
 
اخبار و اطلاعات جدید فناوری و کامپیوتر

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 بهمن‌ماه سال 1389 توسط یونس
پرینتر جوهر افشان برای ناخن


این یکی از گجت های جالبی است که در نمایشگاه CES امسال دموی آن را دیدیم و احتمالا در میان خانم ها طرفداران زیادی پیدا می کند. کافی است عکس مورد نظرتان را به این پرینتر بدهید و انگشت تان را درون اش قرار دهید تا طی چند ثانیه تصویر مورد نظر را با کیفیت خوب رو ناخن شما چاپ کند.


نام این محصول ArtPro Nail Printer است و قبلا هم مدل های مختلفی از آن در بازار وجود داشته است اما دقت و کیفیت پرینت در مدل جدید که از کارتریج های لنوو استفاده می کند بسیار بالا رفته است. می توانید از میان صدها طرح از پیش آماده یکی را انتخاب کنید یا هر عکسی را به نرم افزار این پرینتر بدهید تا آن را روی ناخن پرینت کند.‏



به نقل از نارنجی


نوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 7 بهمن‌ماه سال 1389 توسط یونس
بعد از ویندوز 98 ، ویندوز 7 موبایل پراستفاده‌ترین ویندوز

میزان ‌بازدید بعمل آمده در دو ویندوز۹۸ و ۷- شبکه چیتیکا


بر اساس نمونه ای از میزان بازدید بعمل آمده از سایت چیتیکا و شبکه


چیتیکا(Chitika)،  که به عنوان یک شبکه تبلیغاتی اینترنتی دایر میباشد و توسط شرکتهایی از قبیل هارست مدیا(Hearst Media) مورد استفاده قرار گرفته است چند نمودار جالب را ارسال کرده است. بعد از بررسی دادهای درون شبکه های ۱۰۰۰۰ سایت، چیتیکا نتیجه گرفته است که تاحدی بازدیدهای انجام شده توسط کاربران ویندوز۹۸ از تعداد بازدیدهای بعمل آمده کاربران ویندوز۷ موبایل با نسبت دو به یک بیشتر است.

البته در حال حاضر ویندوز۷ موبایل کاملا جدید میباشد و چیتیکا اعلام کرد که جدیدترین سیستم اجرایی مایکروسافت موبایل تقریبا در راه سبقت از میزان سایرمرورگرهای سیستم‌های اجرایی مایکروسافت ویژه موبایل میباشد. چیتیکا رشد ده درصدی در استفاده از ویندوز۷ موبایل را ماه به ماه مشاهده نموده است، بنابراین میزان این استفاده از ۴۰ درصد به ۴۴ درصد افزایش می‌یابد.

بنابراین،  آیا این کار چیتیکا امری قابل توجه نمیباشد؟ بدون شک. اما حالا، چطور ویندوز۹۸ تا این حد در عرصه حاضر است؟ شاید دلیل این امر این است که برخی از افراد تمایل زیادی برای کاربا سیستم‌های اجرایی که برپایه  داس کار میکنند دارند.

منبع: downloadsquad



به نقل از گویا آی تی


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ