قالب وبلاگ قالب وبلاگ

اخباردنیایی فناوری و کامپیوتر
 
اخبار و اطلاعات جدید فناوری و کامپیوتر

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ جمعه 19 فروردین‌ماه سال 1390 توسط یونس

در لحظه خرید لباس، از دوستانتان در سراسر جهان نظرخواهی کنید!


دانش > فناوری اطلاعات - خانم‌ها مایلند با دوستانشان به خرید بروند و نظر آنها را نیز برای خرید لباس، کفش،کیف و ... جویا شوند. انجام چنین خریدهای گروهی به سادگی گذشته نیست، اما فناوری این مشکل را به سادگی حل کرده است!.
به گزارش دیلی‌میل، آینه توئیتری از یک دوربین با کیفیت بالا استفاده می‌کند تا تصاویری تمام‌قد از خریداران تهیه کند. شما بعد از انتخاب لباس‌های مورد نظر و پوشیدن آنها، در مقابل این آینه قرار می‌گیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تصاویر شما به سایت‌های اجتماعی ارسال می‌شود. این وسیله پیشرفته به‌تازگی در مرکز خرید وستفیلد واقع در غرب لندن رونمایی شده است.


کوین ترافورد از شرکت هلندی نداپ که این وسیله را طراحی و ساخته است، در این باره گفت: «ایده ساخت آینده توئیتری در اصل بعد از ازدواج یکی از مهندسان ما به ذهنش خطور کرد. این مهندس متوجه شد که همسرش تصاویری از خودش در لباس‌های مختلف تهیه می‌کند تا بتواند به دوستانش نشان داده و نظر آن‌ها را جویا شود. در این‌جا بود که ایده ساخت یک وسیله با کارایی ساده‌تر به ذهن این مهندس رسید.»

آینه توئیتری در خارج اتاق پرو قرار گرفته و مشتریان می‌توانند بعد از انتخاب لباس مورد علاقه خود در مقابل آن ایستاده و تصاویری در زوایای دلخواه بگیرند. سپس آن‌ها می‌توانند بهترین تصویر را انتخاب کرده و از وسیله بخواهند آن را به سایت‌های اجتماعی برای نظرسنجی از دوستان ارسال کند.

آقای ترافورد در این باره گفت: «به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید از دوستان خود در سراسر جهان نظرسنجی کرده و از انتخابتان مطمئن شوید. حتی شما می‌توانید چند انتخاب را در کنار یکدیگر قرار دهید تا امکان مقایسه را برای دیگران فراهم کنید. زمانی که تصاویر ارسال شدند، پاسخ‌های دوستانتان به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.»
این شرکت تاکنون با چند فروشگاه بزرگ فروش لباس مذاکره کرده و انتظار می‌رود به زودی آینه توئیتری در سطح تمام فروشگاه‌های بزرگ نصب شود.تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ