قالب وبلاگ قالب وبلاگ

اخباردنیایی فناوری و کامپیوتر
 
اخبار و اطلاعات جدید فناوری و کامپیوتر

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ سه‌شنبه 24 اسفند‌ماه سال 1389 توسط یونس
۱۵ هزار دلار کمک هزینه تحصیلی برای بهترین طراح لوگوی گوگل ۱۵ هزار دلار کمک هزینه تحصی

مسابقه جدید گوگل برای کودکان ۱۵ هزار دلار کمک هزینه تحصیلی برای بهترین طراح لوگوی گوگل

 

گوگل برای کودکان فرصتی را فراهم آورده است تا با طراحی بهترین طرح برای لوگوی مشهور صفحه اصلی موتور جستجوی این شرکت، برنده کمک هزینه تحصیلی و پشتیبانی تکنولوژیکی برای مدرسه خود شوند.

گوگل برای کودکان فرصتی را فراهم آورده است تا با طراحی بهترین طرح برای لوگوی مشهور صفحه اصلی موتور جستجوی این شرکت، برنده کمک هزینه تحصیلی و پشتیبانی تکنولوژیکی برای مدرسه خود شوند.
به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت گوگل به تازگی خبر از آغاز رقابت سالانه "دوودِل برای گوگل" داده و ایده اصلی این رقابت را "کاری که دوست دارم روزی انجام دهم..." اعلام کرده است. دانش آموزان دوره متوسطه و دبیرستانی آمریکایی فرصت حضور در این رقابت را خواهند داشت.
طرح برنده در این رقابت بر روی صفحه اصلی موتور جستجوی گوگل به نمایش در خواهد آمده و شرکت گوگل به برنده و خالق این اثر کمک هزینه تحصیلی برابر ۱۵ هزار دلار اختصاص خواهد داد و در عین حال مدرسه ای که طراح خوش شانس در آن در حال تحصیل باشد نیز پذیرای ۲۵ هزار دلار کمک هزینه برای بهبود تکنولوژی های موجود در مدرسه خواهد بود.
"ماریسا مه یر" قائم مقام محصولات مصرفی گوگل در وبلاگ خود درباره این رقابت نوشته است گوگل اطمینان دارد که این نسل از دانش آموزان نسل برتر مخترعان آینده را تشکیل می دهند.
یکی از داوران این دور از رقابت سالانه گوگل جیم دیویس، خالق شخصیت کارتونی "گارفیلد" خواهد بود که به همراه کارمندان گوگل و چندین داور دیگر آثار دانش آموزان را بررسی خواهند کرد.
بر اساس گزارش یو اس ای تودی، تصویر بالا تصویر طرح برنده رقابت سال گذشته گوگل است که یک دانش آموز ۱۳ ساله آن را خلق کرده و جوایز ارزنده گوگل را در سال گذشته از آن خود کرده است


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ